M. Randers atskleidė, kokius grožio produktus naudoja: vienam blakstienų tušui ištikima nuo paauglystės

Autorius
Neringa Šimkutė
Nuotrauka
Asmeninio albumo nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Viena gražiausių Lietuvos merginų tituluojama nuomonės formuotoja Maria Randers atskleidžia savo grožio rutiną.

Ryto rutina: rytais labai mėgstu vadinamąjį „me time“. Visada atsikeliu anksčiau, kad spėčiau prasibudinti, atsigerti kavos, kažką „mergaitiškai“ paveikti, pavyzdžiui, ramiai atlikti veido priežiūros rutiną, kažką paskaityti ir tada jau įsivažiuoti į dieną. Žinoma, ne visada tai pavyksta, bet kuo toliau, tuo man labiau patinka ta rytinė ramybė. O dėl grožio ritualų – labiau mėgstu pasilepinti vakarais.

Grožio atradimas: ryte labai mėgstu užsidėti veido kaukę, kurią iš vakaro įsidedu į šaldiklį. Kai ją ištraukiu, leidžiu kelias minutes atitirpti ir dedu ant veido. Labai gerai atgaivina, prabudina, sumažina rytinį paburkimą ir, žinoma, pridrėkina odą. Taip pat labai mėgstu įvairius veido masažus.

Visiškas mano atradimas – kobido ir radijo dažnio procedūros. Aš net namie turiu veido odos tonusą gerinantį masažuoklį. Kažkada juo išmasažavau tik vieną veido pusę ir palyginau. Skirtumas – labai ryškus. Po masažo pakilo skruostai, išryškėjo veido linijos, labai naudinga raukšlių prevencijai. Aš pati naudoju „Foreo Bear“, bet jų yra labai įvairių.

Ilgiausiai kosmetikos krepšelyje esantis kosmetikos produktas: turbūt išskirčiau du produktus: Max Factor False Lash Effect blakstienų tušą, kurį naudoju nuo paauglystės ir visada prie jo sugrįžtu. Gal tik įpročio reikalas, bet man jis – pats geriausias. Ir Vita Liberata Body Blur kūno makiažo priemonę. Jei ne visada jaučiatės gerai eidamos nuogomis kojomis ar nespėjote pasideginti, rekomenduoju išbandyti.

Tvarus sprendimas: mano tvarumas reiškiasi per tėvų spintą. Mėgstu įsisukti tiek į tėčio, tiek į mamos spintas ir išsitraukti kokius nors senus perliukus, prikelti juos naujam gyvenimui. Man patinka seni švarkai, kepurės ar akiniai. Labai smagu, be to, dažnai jie jau būna iš naujo sugrįžę į madą. Taip pat pradėjau daugiau palaikyti mūsų lietuviškus prekės ženklus, pavyzdžiui, renkuosi „Greta Lion“ kosmetikos ženklo produktus, „Salanida“, „Lialia the label“, „Multi“, „Amateria“ drabužius. Neabejoju, kad kažką pamiršau.

Reklama

Džiugu, kad lietuviai kuria tokius stilingus ir kokybiškus produktus. Dar vienas sprendimas – „Nanotekas“ makiažo šluostė. Labai patogu kelionėse, nes nereikia jokių vatelių ir micelinio vandens, užtenka tik šluostės ir vandens iš čiaupo. Ir patogu, ir tvaru.

Mėgstamiausias kosmetikos produktas: skaistalai, nes man labai gražu paraudę skruostai.

Trys svarbiausi kosmetikos produktai: jau minėtas „Vita Liberata Body Blur“, „Make Up For Ever Ultra HD Lip Booster“ blizgis ir „Haus Labs Triclone Skin Tech“ makiažo pagrindas.

Grožio patarimas: klausyti mamos (juokiasi) ir neskubėti priimti sprendimų, gerai viską apgalvoti. Aš tiek visko buvau prisigalvojusi… Gerai, kad mama „atstovėjo“. Jei ne ji, dabar būčiau su auskaru bamboje, tatuiruote ir dar neaišku kuo. Nieko prieš tai neturiu, ant kitų man net gražu, bet būčiau labai ne aš. Dabar tai suprantu.

Geros savijautos receptas: sportas, sportas ir dar kartą sportas. Mano savijauta tiek emociškai, tiek fiziškai apsivertė 180 laipsnių, kai pradėjau sportuoti. Atsirado daugiau energijos, daugiau pasitikėjimo savimi, geriau miegu, mažiau stresuoju, nes viską palieki salėje.

Labai linkiu kiekvienam atrasti mėgstamą sporto šaką ir pajusti, ką turiu omenyje. Anksčiau pati neklausiau ir numodavau ranka, o dabar nesuprantu, ką veikiau anksčiau.