Jupiteris persikelia į Dvynių ženklą: ką būtina žinoti norintiems pritraukti sėkmę?

Autorius
THE ASTROTWINS
Nuotrauka
Veronika Malchevska/ Pexels nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Nuo gegužės 25 d. Jupiteris, gausos ir sėkmės ženklas, persikelia į Dvynių ženklą. Per šį metų ciklą, kuris tęsis iki 2025 m. birželio 9 d., sustiprės romantiniai ryšiai.

Taisyklė nr. 1: Atsisakykite strategijos „priešingybės traukia“. Vietoj to ieškokite giminingų sielų ir žmonių, su kuriais natūraliai gerai sutariate. Jei jie turi tokį patį muzikos skonį, humoro jausmą ir bendras gyvenimo vertybes, jums pasisekė! Nors galbūt nerasite tikslios savo kopijos, per šį Dvynių ciklą tikrai galite suartėti su kitu žmogumi.

Svarbu sustoti

Jupiteris smalsiame Dvynių ženkle visus nuteikia eksperimentinei, novatoriškai veiklai. Vis dėlto nepamirškite sustoti ir atsikvėpti. Jupiteris Dvyniuose skleidžia atsitiktines energijos sroves, kurios, jei persistengsite, gali kelti nerimą.

Tiesa, filosofinis, ekspansyvus Jupiteris nelabai gerai jaučiasi siautulinguose Dvyniuose. Kadangi Dvyniai yra priešingas ženklas Jupiterio gimtajam Šaulio ženklui, sakoma, kad čia jis yra „žalingame“ ženkle, t. y. ne tokioje galingoje padėtyje. Būdamas Šaulio ženkle, Jupiteris skrieja laisvai, įgyvendindamas visus vizionieriškus projektus ir tikslus, neužsisklęsdamas smulkmenose. Dvyniuose svarbiausia yra tikslios detalės ir dabarties akimirka, kuri gali sulėtinti nekantraus Jupiterio veržimąsi.

Laisvė kūrybai

Kaip geriausiai pasinaudoti šiuo paradoksaliu kosminiu ciklu? Mąstykite globaliai, veikite lokaliai. Jei jūsų mieste jau klesti kultūrinis gyvenimas, raskite būdų, kaip į jį įsitraukti dar aktyviau.

Rašytojai, podkastų kūrėjai ir žiniasklaidos atstovai – pasiruoškite klestėjimui. Žodžiai niekam neužkliūva, kai nuomonę turintis Jupiteris ritasi per komunikabiliuosius Dvynius. Jei draugų akys raibsta nuo jūsų pasakojimų, pasilikite detales savo romanui ar „YouTube“ kanalui, kur žmonės bus pasirengę mėgautis kiekviena jūsų pasakojimo detale.

Reklama

Technologijos

Jupiteris Dvyniuose taip pat daro įtaką transportui, ir tai gali būti akstinas, kurio taip ilgai laukėte, kad įsigytumėte elektrinį automobilį, dviratį arba pradėtumėte naudotis automobilio nuomos programėlėmis ir viešuoju transportu, užuot mokėję mokesčius už automobilio stovėjimą.

Trumpalaikis mokymasis

Norite patobulinti savo įgūdžius arba išmokti ko nors naujo, pavyzdžiui, portugališkos virtuvės paslapčių arba norite sukurti savo dirbtinio intelekto pokalbių robotą? Jupiterio kelionė per Dvynius puikiai tinka trumpalaikiam mokymuisi. Pasidomėkite internetiniais kursais. Tai gali padėti jums gauti naujas pajamas iki šio tranzito pabaigos 2025 m. birželio 9 d.

Gyvas bendravimas

Jupiteris yra komunikabiliame Dvynių ženkle. Neapsiribokite bendravimu internete. Planuokite susitikti su draugais, išgerkite su jais kavos, pasivaikščiokite, pabendraukite.

Tekstą originalo kalba rasite čia.