Makiažo tendencijos, kuriomis dar spėsime pasidžiaugti šią žiemą

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
@marielobanova / Instagram
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Skaičiuojame paskutinio žiemos mėnesio dienas ir jau po poros savaičių žvalgysimės lengvesnės ir vaiskesnės spalvų paletės, būdingos pavasario gaivai. O kuo dar galime pasidžiaugti šaltąjį sezoną? Apžvelgiame makiažo tendencijas, vyraujančias šią žiemą.

Sodrios ir tamsios spalvos

Ruduo ir žiema atnešė tamsių spalvų tendenciją: nuo gilios vyšnių raudonos, tapusios tikru hitu, baklažanų violetinės, tamsios mėlynos iki gilios smaragdų žalios. Jeigu norite išmėginti tamsias spalvas, įvertinkite – galbūt pakaks tik vieno makiažo akcento. Pavyzdžiui, rinkitės neutralų arba klasikinį (rusvi, smėlio atspalvių šešėliai ir juodas akių kontūras) akių makiažą ir tamsias, prisirpusio raudonio lūpas. Jei norite akis paryškinti tamsiais violetiniais arba mėlynais šešėliais, susikurti dūminį makiažą, derinkite natūralaus rausvo atspalvio ar rusvus lūpų dažus.

Šiuo metu madingas „mob wife“ įvaizdis, įkvėptas mafijos atstovų žmonų, jam būdingas glamūrinis intensyvus akių makiažas ir ryškios lūpos. Vis dėlto toks makiažas gali sendinti ar atrodyti pernelyg teatrališkai, tad rinkdamiesi intensyvų makiažą pagalvokite, ar proga (vieta, veikla ir kt.) yra jam tinkama.

Reklama

Akcentuotos akys

Jeigu neišsirenkate, ką ryškinti, makiažo meistrai žiemą siūlo dėmesį skirti žvilgsniui. Nebijokite maišyti šešėlių, derinti skirtingų spalvų, pavyzdžiui, blizgantį sidabrą ir vyšninę, mėlyną ir juodą ar violetinę ir žalią. Madingi skirtingų atspalvių ir efektų pilki šešėliai: nuo matinės šlapio asfalto, švytinčios šviesiai pilkos iki sidabrinės). Pilkus akių šešėlius derindama su juoda, sukursite efektingą vakarinį akių makiažą.

Dėmesio vertas vadinamasis katės akių makiažas, kai akcentuojama višutinio akies voko linija ties blakstienomis. Katės akių efektas kuriamas ne tik akių pieštukais, plunksnelėmis, bet ir ryškiais šešėliais. Kad žvilgsnis būtų dar išraiškingesnis, gausiau naudokite juodą spalvą.

Prisirpusios lūpos

Paprastai šaltąjį sezoną grįžta tamsios lūpų spalvos: nuo burgundiško raudonio, rudos iki violetinės. Tačiau šįmet ypač madingi sodrūs ir gyvybingi šalti raudonos atspalviai. Matinę lūpų dažų tekstūrą keičia kreminė ir subtiliai švytinti satino. Raudonos lūpos puikiai derės prie klasikinio katės akių makiažo. Dažant lūpas sodria raudona spalva, labai svarbu nubrėžti lygų lūpų kontūrą, pasirinkti dažus, kurie nesausintų lūpų, o spalva išliktų pakankamai ilgai.