Valentino dienos šukuosenų idėjos: nuo kirpimų iki aksesuarų

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotraukos
"Emilly", @xeniaadonts / Instagram
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Svarstote, kokį įvaizdį pasirinkti Valentino dienos šventei? Pristatome naujo sezono šukuosenų ir aksesuarų tendencijas, kurios mus lydės pavasarį ir vasarą.

Kirpimai ir šukuosenos

Svarstote atnaujinti kirpimą? Metas žvilgtelėti į plaukų galiukus. Galbūt anksčiau sluoksniais iškarpytą šukuoseną dabar galite sulyginti iki vienodo visų plaukų ilgio. Būtent ši (vienodo ilgio plaukų) tendencija vyraus pavasarį. Dėl tokio kirpimo prižiūrėti plaukai atrodo sveikesni ir pilnesni. Dažniausiai tokiam kirpimui, kad būtų išlaikyta plaukų apimtis, parenkama pečius siekianti arba trumpesnė šukuosena.

Šlapias efektas

Naują sezoną atgims undinės įvaizdis, o kartu su juo – šlapių plaukų efektas. Glotniai atgal sušukuotų arba dailiomis bangomis suformuotų šlapių plaukų efektas kuriamas specialiomis priemonėmis (aliejais, geliais, fiksatoriais ir pan.). Tokias šukuosenas buvo galima išvysti mados namų „Helmut Lang“ ir „ Prabal Gurung“ 2024 m. pavasario-vasaros kolekcijose. Šlapių plaukų efektas įvaizdžiui suteikia glamūro, fatališkumo, puikiai tinka vakaro aprangai, kai norisi ko nors neįprasto, tačiau elegantiško.

7-asis dešimtmetis

Sugrįžta 7-ojo deš. įkvėptos aktorės Brigitte Bardot stiliaus šukuosenos. Tai šiek tiek pavelti ir atgal sušukuoti plaukai. Kartais tokias šukuosenas lydi ties viduriu perskirti kirpčiai, sušukuoti į skirtingas puses, krintantys lengvomis bangomis. Plaukai gali būti sukelti ir susegti ties pakaušiu arba paliekti kristi laisvai, užriečiant galiukus. 7-ajam deš. būdingos šukuosenos dažnai užbaigiamos platesniais lankeliais, vietoje lankelio ryšimu kaspinu ar tiesiog audinio juostele.

Katytės kirpimas

Populiarėja vadinamasis „kitty cut“ (lit. katytės kirpimas). Tai lengvai krintančiais sluoksniais iškarpyti plaukai, paliekant trumpesnes sruogas priekyje, kad šios įrėmintų veidą. Tokiai šukuosenai būdingas valiūkiškumas, lengvumas, tačiau, kad būtų išlaikytas sluoksniškumas, svarbu šukuoseną tinkamai suformuoti. Ilgis varijuoja nuo trumpo iki siekiančio raktikaulius ar dar ilgesnio. Visgi reikėtų atkreipti dėmesį, ar dėl plaukų ilgio šie neatrodo mažiau puresni.

Aksesuarai

Reklama

Prisiminkite plaukų aksesuarus – jais greitai, tačiau efektingai papuošite plaukus ir sukursite išskirtinį įvaizdį. Karaliaujančia tendencija išlieka kaspinai: segtukai, įrišami kaspinai, tvirtinami kaip lankeliai ar net į plaukus įpinamos kaspinų juostos. Plaukų kaspinus pritaikysite daugybei skirtingų įvaizdžių – ar norėtųsi paįvairinti dalykinio stiliaus aprangą, ar vakarinę.

„Emilly” nuotr.

„Emilly” nuotr.

Lankeliai

Į aksesuarų tendencijas sugrįžta lankeliai, prieš kelis sezonus populiarinti tokių mados namų kaip „Prada“ ir „Miu Miu“, dabar lankeliai vėl atsiduria dėmesio centre. Madingi platesni, derinami prie 7-ojo deš. stiliaus purių šukuosenų. Vakaro įvaizdžiams tiks tiek vienspalviai, pavyzdžiui, aptraukti satinu, tiek puošnūs, dekoruoti krištolo akmenėliais ar siuvinėti. Vintažinę eleganciją sukursite pasirinkusi lankelį su tinklelio šydu. Kasdienį įvaizdį paįvairinkite raštuotais lankeliais, tokie suteiks intrigos, net jei rinksitės visiškai paprasto dizaino drabužius.

„Emilly” nuotr.

Lankeliai, pasiūti iš vintažinių kaklaraiščių, „Emilly” nuotr.

Metaliniai plaukų aksesuarai

Dar viena tendencija – masyvūs metaliniai plaukų aksesuarai, tokie kaip segtukai, smeigtukai, plaukų gumyčių detalės ir pan. Vyrauja aukso spalva, tačiau jei jums artimesni šalti atspalviai, stilingas pasirinkimas bus ir sidabras. Rinkdamasi metalo tipą, atkreipkite dėmesį, kuris tonas labiausiai tinka prie jūsų plaukų spalvos. Tokiais aksesuarais dažnai puošiamos nesudėtingo pynimo ar surištos kasos ir kuodai, todėl šie taps puikiu pasirinkimu, kai norisi pasipuošti be didelių pastangų.

„Leletny” nuotr.

„Leletny” nuotr.