Nebrangios stilingos rankinės, apie kurias girdėjo ne kiekvienas: pateikiame nuorodas, kur įsigyti 

Nuotrauka
Cottonbro/ Pexels nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Stilinga, patogi ir kokybiška rankinė turėtų atsidurti kiekvieno stileivos spintoje. Nors madingos rankinės neretai siejamos su prabangos prekių ženklais, neapsigaukite – įsigyti gerą rankinę galima ir neišleidžiant apvalios sumos. 

Pateikiame prekių ženklus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį:

„Little Liffner“

Šio prekės ženklo rankinės perteikia skandinavišką minimalizmą ir itališką meistriškumą. Rankinės pasižymi klasikine spalvų gama, neturi perkrautų detalių.

Rankinę galite įsigyti čia.

„Mashu“

Veganiškos odos rankinės gaminamos Graikijoje, Atėnuose. Išskirtinių spalvų ir dizaino rankinių verslas priklauso vienai šeimai, tad pirkėjai tikrai gali tikėtis malonaus bendravimo ir didelio dėmesio detalėms. 

Rankinę galite įsigyti čia.

„Charles & Keith“

Singapūre gimęs prekės ženklas kuria drąsiems, gatvės stiliui prijaučiantiems stileivoms. Internetinėje „Charles & Keith“ svetainėje galima įsigyti ne tik rankines, bet ir batelius, akinius nuo saulės, drabužius. 

Rankinę galite įsigyti čia.

„Giarite“

Jeigu ieškote originalios, žvilgančios, vakarui tinkančios rankinės, vertėtų atreipti dėmesį į „Giarite“ prekės ženklą. Jų kurta rankine dabinosi ir Beyonce duktė Blue Ivy. 

Rankinę galite įsigyti čia.

„Puppets and Puppets“

Reklama

Dar nematytomis detalėmis puošta rankinė vos už kelis šimtus eurų? Misija – įmanoma! Dėmesio verti ne tik originaliomis detalėmis dabinti, bet ir netradicinių formų rankinukai.

Rankinę galite įsigyti čia.

„Ganni“

Nors „Ganni“ yra girdėtas daugeliui, šiuo prekės ženklu žymėtos rankinės tikrai vertos aplodismentų. Kreminės, burgundijos vyno spalvos, rudos ir net rožinės rankinės, puoštos pinta rankena puikiai tiks vakarui, o madingu leopardiniu raštu margintas pirkinių krepšys – ir paplūdimiui, ir miestui.

Rankinę galite įsigyti čia.

„Staud“

Karoliukų ir smulkių papuošimų gerbėjoms verta įsigyti „Staud“ rankinę. Išskirtinė „Vacanza“ rankinė, dabinta kriauklytėmis.

Rankinę galite įsigyti čia.

„Osoi“

Jeigu ieškote 2000-ųjų tendencijas atliepiančios rankinės, rinkitės „Osoi“ prekės ženklą, stilingas džinsines rankines. 

Rankinę galite įsigyti čia.

„DeMellier“

Į „DeMellier“ rankines verta pasidairyti kiekvienai. Šių rankinių kūrėjas – ispanas Mirei, seniau konsultavęs didžiuosius mados namus. Kiekviena rankinė pagaminta nedidelėje Ispanijos gamykloje, naudojant palmių rafiją, veganišką obuolių odą.

Odos atraižos, likusios po rankinių gamybos proceso dovanojamos vietinėms mokykloms, nuo kiekvienos parduodamos rankinės gaunamos sumos dalis skiriama vaikų vakcinoms pirkti. 

Rankinę galite įsigyti čia.