„Armani Beauty“ sezono naujienos: nuo gėlinių aromatų iki gaivių makiažo priemonių

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
Armani Beauty
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Pamažu artėjančią meilės dieną pasitikite grožio naujienomis. Tobulo švytėjimo odai suteikiantis makiažo pagrindas ir šviesą atspindinti priemonė, ilgai išliekantys satino efekto lūpų dažai ir naujos klasikinių aromatų interpretacijos – rinktis išties yra iš ko.

Makiažo pagrindas „Designer Glow“

Naujos kartos makiažo pagrindas „Designer Glow“ akimirksniu suteikia tobulo švytėjimo, kad išryškintų natūralų odos grožį ir ilgainiui pagerintų jos išvaizdą.  Šio makiažo pagrindo veidu tapo aktorė ir naujausia „Armani Beauty“ pasaulinė ambasadorė Sadie Sink.

Priemonės sudėtyje gausu šviesą atspindinčių Karaliaučiaus mėlio perlų, kurie suteikia natūralų švytėjimą. Naujoji formulė – tai odą skaistinančių ir puoselėjančių sudedamųjų dalių sintezė: drėkinamosiomis savybėmis pasižyminti hialurono rūgštis ir drėgmę odoje padedantis išlaikyti lipidų kompleksas. Sudėtyje esantis naujas brangiųjų aliejų mišinys suteikia makiažo pagrindui išskirtinį švelnumą, o priemonė užtepama lengvai ir tolygiai. Kad apsaugotų odą nuo UVA ir UVB spindulių, ši formulė suteikia SPF 15 / PA +++ apsaugą. 

Priemonės sudėtyje gausu šviesą atspindinčių Karaliaučiaus mėlio perlų, kurie suteikia natūralų švytėjimą.

Makiažo pagrindas „Designer Glow“

Drėkinamoji makiažo bazė „Luminous Silk“

Ši odą drėkinanti makiažo bazė yra gelio formulės, ji greitai susigeria ir išlygina odos paviršių, suteikia švytėjimo ir padeda makiažui išsilaikyti ilgiau. Priemonę galima naudoti ir ant makiažo – tose vietose, kur oda yra sausesnė. Makiažo bazė suvienodina odos spalvą, suteikia skaistumo. Sudėtyje esantis glicerolis sustiprina hidrolipidinę plėvelę ir veikia kaip drėkinamoji bazė, užtikrina ilgalaikį 12 valandų drėgmės pojūtį. UVA ir UVB saulės filtrai suteikia efektyvią UV apsaugą nuo žalingo saulės poveikio.

Drėkinamoji makiažo bazė „Luminous Silk“
Reklama

Parfumuotas vanduo „My Way Nectar“

Tai ilgai išliekantis gėlių ir vaisių aromatas, įkūnijantis laisvą moterį, kuri jaučiasi nevaržoma ir jausminga. Pagrindinė kompozicijos tema – sultingos, gaivios kriaušės ir kerinčiai kreminės tuberozės, sinergija. „My Way Nectar“ aromatas atsiveria saldžiarūgščiais rabarbarais ir sultinga kriauše. Širdyje juntamas baltųjų tuberozų ir apelsinmedžių žiedų aromatas, kurį vainikuoja žalių vijoklinių lapų gėlių gaiva. Kvapiojo vandens pagrindas yra šiltas ir saldus dėl Burbono vanilės, kurią papildo pudrinis baltasis muskusas. Šiuolaikinis aromatas įkūnija laisvę, jausmingumą, pozityvumą ir moteriškumą.

Parfumuotas vanduo „My Way Nectar“

Ilgai išliekantys lūpų dažai „Lip Power“

Glotnūs lūpų dažai suteikia dvigubą rezultatą, kuris nebūdingas įprastiems lūpų dažams, jie ilgai išlieka ir puoselėja lūpas. Lengvos tekstūros „Lip Power“ sudėtyje yra išskirtinio aliejų mišinio ir didelė pigmentų koncentracija, todėl jų spalva išlieka ryški visą dieną ir suteikia lūpoms malonų pojūtį.

Ilgai išliekantys lLūpų dažai „Lip Power Vivid Color Long Wear Lipstick”

Skysti akių šešėliai „Eye Tint Liquid Eyeshadow“

Šie skysti šešėliai išsiskiria greitu ir lengvu naudojimu. Švytinčios ir lengvai padengiamos spalvos išlieka visą dieną (iki 16 valandų), formulė yra lengva ir atspari vandeniui. Vandens pagrindo formulė tolygiai pasklinda ir lengvai susimaišo, suteikia išraiškingus atspalvius, kurie išryškina žvilgsnį. Tai akių neapsunkinantis švytintis rezultatas vos vienu brūkštelėjimu.

Skysti akių šešėliai „Eye Tint Liquid Eyeshadow“