Bendroje žinomų moterų treniruotėje pristatytas „ELLE Lithuania“ birželio numeris

Nuotrauka
Dariaus Kučio nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Ketvirtadienį sostinėje, FORUM sporto klubo terasoje, buvo galima išvysti visą būrį gerai žinomų Lietuvos moterų. Prabangias sukneles iškeitusios į patogią sportinę aprangą, besišypsodamos ir viena kitą padrąsindamos, jos vienu ritmu mynė dviračius, kilnojo svarmenis ir meditavo kartu su žinoma sporto trenere, ELLE žurnalo sporto ambasadore Rasa Vilkiene. Taip neįprastai buvo pristatytas sporto temai skirtas naujasis „ELLE Lithuania“ birželio numeris.

„Nėra nieko geriau, kaip pasitikti vasarą geros savijautos. Kaip smagu, kad viena kitą galime palaikyti, įkvėpti, padrąsinti ir paskatinti rūpintis savimi. Naujas mūsų žurnalo numeris būtent apie tai, kas padeda mums jaustis geriau ir sveikiau.

Jame ne tik naujausios sporto mados tendencijos, olimpiados Paryžiuje gidas, bet ir žinomi įdomūs herojai, įkvepiantys mus daryti dėl savęs daugiau, siekti užsibrėžtų tikslų ir patirti ką nors naujo!“ – sveikindama renginio svečius akcentavo „ELLE Lithuania“ prodiuserė ir „ELLE Lithuania Kids“ žurnalo vyriausioji redaktorė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė.

Pasak treniruotę vedusios trenerės Rasos Vilkienės, nėra geresnės motyvacijos nei vasaros sezonas ir moterų bendrystė. „Pripažinkime, kiekviena norime jaustis puikiai, būti drąsios, gyventi pasitikėdamos savimi ir nieko neslėpdamos.

Šis jausmas – nuostabus ir tai yra tam tikras gyvenimo balansas, kurį tikrai įmanoma pasiekti. Tereikia nuo šiandien imti ir daryti! O dar geriau – tai daryti kartu su drauge ar draugu tam, kad vienas kitą palaikytumėte tada, kai apleis noras ir jėgos“, – susirinkusias dalyves motyvavo Rasa.

Į bendrą rytinę moterų treniruotę bei „ELLE Lithuania“ birželio numerio žurnalo pristatymą atvyko daug garsių moterų. Čia buvo galima išvysti garsią Lietuvos dizainerę Agnę Kuzmickaitę. Prie sportuojančiųjų prisijungė verslininkės ir dizainerės Rūta Mackevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, nuomonės formuotojos Inga Žuolytė ir Simona Burbaitė, garsus modelis Simona Starkutė, pianistė Ieva Dudaitė, verslininkės Justė Pinkevičienė, Eskedar Tilahun ir kiti gerai žinomi veidai.

Dariaus Kučio nuotr.

Naujojo leidinio numerio viršelį šį kartą papuošė dainininkė ir modelis Ginta Kubiliūtė, kurią muzikos pasaulis geriau žino tiesiog Gintos vardu. Užsienyje laimę kurianti lietuvių kilmės atlikėja yra ir specialaus projekto „ELLE On The Go with Ginta“ vedėja. Ji, kaip ir kitos renginio viešnios, nepraleido progos dalyvauti treniruotėje.

Treniruotę sudarė kelios dalys: dviračio minimas skambant ritmingoms melodijoms, kūno pusiausvyrai, lankstumui skirti ir funkciniai pratimai, tempimas ir meditacija.

Reklama

Visos šventės metu svečiai galėjo mėgautis energijos naujiems iššūkiams suteikiančiu oficialiu renginio natūraliu mineraliniu vandeniu iš Druskininkų „Hermis“ .

Dariaus Kučio nuotr.

Jiems taip pat buvo siūloma išbandyti „GymOn Fitway“ aukštos kokybės baltymų kokteilius be laktozės. Pastarieji sudėtyje turi L-karnitino ir maistinių skaidulų, yra sukurti moterims, kurios ryžtingai siekia užsibrėžto tikslo padidinti kasdienį aktyvumą, subalansuoti mitybą, kontroliuoti kūno svorį ar toliau palaikyti fizinę formą bei greičiau atsigauti po treniruotės.  

Dariaus Kučio nuotr.

Renginio dalyviams įteiktos lietuvių prekės ženklo „Burga“ dovanos: stilingos, iš nerūdijančiojo plieno pagamintos ir įbrėžimams atsparios gertuvės.

Dariaus Kučio nuotr.

Svečius palepino ir inovatyvi, pasaulio rinkoje progresyvumu išsiskirianti dermatologinė kosmetika iš Ispanijos „Cantabria Labs“.

Dariaus Kučio nuotr.

Šis prekės ženklas kuria pažangias odos priežiūros priemones, skirtas apsaugai nuo saulės, senėjimo prevencijai, įvairioms veido bei galvos odos problemoms spręsti.