„Kristianos“ grožio naujienomis domėjosi kviestiniai svečiai

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Pranešimo siuntėjų nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Vilniaus centre, didžiausiame „KristiAna“ salone, surengtas įspūdingas VIP vakaras, kurio metu pristatytos svečių laukiamiausios pavasario naujienos. Šis vakaras skirtas lojaliausiems klientams, kurie kartu švenčia jau ne vieną dešimtį draugystės.

Išskirtinio VIP renginio metu pristatytos pasaulyje žinomos parfumerijos ir kosmetikos tendencijos bei naujienos. Čia buvo galima atrasti sau tinkančius prabangių prekinių ženklų, tokių, kaip „Chanel“, „La Prairie“, „Guerlain“, „Creed“, „Korloff“, „Pantheon Roma“, „Brunello Cucinelli“, „Clarins“, „Annayake“ naujausius produktus.

Klientus džiugino ne tik įspūdingas naujienų pristatymas, bet ir galimybė laimėti vertingas dovanas – „KristiAna“ grožio centro procedūras ir garsiausių prekinių ženklų naujienas.

Reklama

„KristiAna“ simboliškai pasirinko spalvingą pavasario temą, kaip vakaro akcentą.

Tai – laukiamiausias salono VIP klientų renginys, jau tapęs tradicija daugiau nei dešimt metų, kupinas nuostabaus grožio, stiliaus ir elegancijos.

Gegužės mėnuo ypatingas, kadangi „KristiAna“ siūlo specialius pasiūlymus klientams, dovanų idėjas mylimiausiems ir kviečia džiaugtis gyvenimu kartu. „KristiAna“ – dalis tavo gyvenimo!