Naują kolekciją pristatanti Erika Vitulskienė: „Į savo gyvenimą norėčiau įnešti daugiau moteriškumo“

Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
Nuotrauka
Pranešimo siuntėjų nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Šiuos drakono metus verslininkė ir savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė vadina sunkiausiais iš visų – dar metų pradžioje išsikėlusi didžiulį tikslų ir norų sąrašą, žinoma moteris nelaukė, kol jie išsipildys patys.

Bemiegės naktys, daug sunkaus darbo ir savo ramybės aukojimas vardan užsibrėžtų svajonių, metams įpusėjus leidžia drąsiai pasakyti, jog didžiulės pastangos atneša labai džiuginančių rezultatų.

„Aš kiekvienais metais susirašau tikslų sąrašą, ką noriu padaryti. Šie metai buvo dosnūs mano norais – jų užsirašiau net 78.  Tam, kad jie išsipildytų reikėjo tiesiog tarkuoti save ir aktyviai siekti tų tikslų ir galiu pasidžiaugti, kad visai neblogai sekasi. Į plius dydžio mano organizuotą atranką atvyko net 340 merginų, kai prieš šešis metus atėjo vos viena – tai man didžiulis pasiekimas.

Norėjau ir naujų pareigų ir gavau galimybę išbandyti save dėstytojos rolėje, užmezgiau naujų darbinių santykių ir vertingų ryšių. Pirmą kartą tapau ir Merūno klipo prodiusere, kas man suteikė labai daug džiaugsmo. Turėjau svajonę išgerti kavos su viena talentinga mados dizainere gyvenančia ne Lietuvoje – tai irgi pasisekė padaryti. Ne grandioziniai tie mano norai, bet labai tikslingi ir po truputį įdedant pastangų galiu pasidžiaugti, kad pavyksta sėkmingai juos įgyvendinti“, –  dalinasi Erika Vitulskienė.

Tarp šių metų išsikeltų tikslų – ir naujos pavasario plius dydžio kolekcijos moterims pristatymas. Išskirtinis dėmesys detalėms, kokybei, audiniams ir noras į lietuvių spintas įnešti daugiau spalvų ir laisvės – su tokiu tikslu drabužių kūrėja kruopščiai ir su meile kūrė kiekvieną drabužį.

„Pastebėjau, jog tik įkėlus nuotrauką, kurioje aš apsirengusi ryškesnėmis spalvomis visuomet sulaukiu daugiau komplimentų ir klausimų kur tokius drabužius rasti. Todėl nusprendžiau šioje kolekcijoje padėti išsivaduoti iš juodų ir tamsiai mėlynų atspalvių, įnešti daugiau drąsos, spalvų ir raštų. Savo misijos niekada nekeičiu – žinau, kad plius dydžio moterims svarbu, kad drabužis būtų ne tik gražus, bet ir labai patogus ir praktiškas.

Reklama

Viską kuriu pati ir modeliuoju taip, kad moteris kiekviename rūbe jaustųsi laisvai – papilnėjusi galėtų drąsiai atsilaisvinti dirželį, ar susisiaurinti drabužį pagal savo kūno pokyčius. Kiekvieną kurtą drabužį išbandau pati – nešioju, tampau, skalbiu, žiūriu kiek laiko atlaiko, kiek atsparus, kiek praktiškas. Kuriu tarsi kurčiau viską sau – noriu, kad moteris jaustųsi gerai eidama ir į darbą ir su panom į miestą vyno“, –  apie savo darbo užkulisius pasakoja Erika Vitulskienė.

Vis tik Erika pripažįsta – savas verslas ir nauji projektai į gyvenimą visuomet ateina ir su daug streso, įtampos ir nuovargio. Noras visus kampus apimti pačiai, įsigilinti į kiekvieną detalę ir išlaikyti aukštą sau pačiai išsikeltą kartelę neišvengiamai ateina su pasekmėmis asmeniniam gyvenimui. Ir nors sudarytame sąraše neišpildytų norų dar kelios dešimtys, pati Erika supranta, kad kartais ateina neišvengiamas laikas stabtelti ir atsigręžti į tai, kas svarbiausia.

„Esu labai pareigingas žmogus, bet suprantu, kad tokio pareigingumo niekam nereikia, išskyrus mane pačią. Stebėjau kažkada save dirbančią iš šono – žingsniai ir judesiai greiti, kalba trumpa, jokio moteriškumo balse, tokia sausa ir pati sau nefaina pasijaučiau. Suprantu, kad nereikia siekti užkariauti visko vienai, kad tikrai reikia įsileisti į savo gyvenimą daugiau lengvumo, moteriškumo, meilės sau, nuleisti tą kartelę. Juk, kaip sako – nuvarytus arklius nušauna ir tas yra tikra tiesa“, –  pripažįsta Erika Vitulskienė.

Po naujos kolekcijos pristatymo Erikos laukia dar keli neužbaigti projektai, kurių garsi moteris kol kas išduoti dar negali. Tačiau jau dabar ji žino, kas geriausiai padeda sugrįžti į save ir padėti vėl atrasti harmoniją gyvenime.

„Pirmiausiai noriu pabaigti pradėtus ir įpusėtus projektus, sulaukti grįžtamojo ryšio, kaip į naująją kolekciją reaguos Lietuvos moterys. O prieš imdamasi naujų veiklų tiesiog pailsėti viena, pati su savimi. Visai neseniai iš šeimynos buvau išsiprašiusi trijų dienų sau vienai.

Tuomet tiesiog nuvažiavau į viešbutį Kaune, kad Vilniuje nekiltų noras net trumpam sugrįžti į namus ir tris dienas ilsėjausi. Miegodavau, žiūrėdavau televizorių, būdavau viena ir tik tiek užteko, kad ir vėl visas pasaulis atrodytų gražus, o pavasaris džiuginantis. Tokį planą tikrai žadu kartoti“, –šypsosi Erika Vitulskienė.