Ši jaunatviška ir žaisminga rankinė kasdieniams įvaizdžiams suteiks išskirtinumo

Autorius
ELLE LITHUANIA
Nuotrauka
Maje
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Judith Milgrom, mados ženklo „Maje“ įkūrėja, artėjant pavasariui interpretavo jau ikona spėjusią tapti rankinę „M“ ir naują sezoną pristato dar nematytą „Miss M“ modelį. Tai jaunatviška, universali ir laikui nepavaldi rankinė, dėl savo įvairumo rasianti vietą skirtingų stilių garderobuose.

Reklama

Dabar „Miss M“ galima rinktis iš platesnės spalvų ir medžiagų skalės: klasikos gerbėjoms – ruda ar juoda oda, norinčioms ryškių akcentų – raudona, žalia ar sidabrinė oda, mėgstančioms laisvalaikio stilių – mėlynas denimas, o išsiilgusioms vasaros – šiaudų spalvos rafijos rankinė. Metaliniais žiedais dekoruotas dirželis rankinei suteikia drąsos ir šiuolaikiškumo, o kutai – žaismės, paįvairinsiančios kasdienį įvaizdį.

Tai jaunatviška, universali ir laikui nepavaldi rankinė, dėl savo įvairumo rasianti vietą skirtingų stilių garderobuose.

Šį sezoną „Miss M“ galima rinktis iš platesnės spalvų ir medžiagų skalės.

Džinso atgimimą galima pastebėti ne tik 2024 m. pavasario ir vasaros, bet ir būsimo šaltojo sezono kolekcijose. Vėl madingi nuo… iki… denimo įvaizdžiai, kai prie džinsų derinami ne tik džinsiniai marškiniai, bet ir denimo aksesuarai. Atšilus orams sugrįš džinsinių šortų mada, pastaruosius siūloma mūvėti su oversized marškiniais. Džinsinio audinio rankinė, derinama prie laisvalaikio aprangos, atrodys šiuolaikiškai, o metalinių kniedžių dekoras suteiks rokeriškos drąsos užuominų. Denimo rankines lengvai pritaikysite prie skirtingų derinių: nuo sportinio iki romantiško stiliaus, nuo vienspalvio iki ryškaus.

Vėl madingi nuo… iki… denimo įvaizdžiai, kai prie džinsų derinami ne tik džinsiniai marškiniai, bet ir denimo aksesuarai.

Džinsinio audinio rankinė, derinama prie laisvalaikio aprangos, atrodys šiuolaikiškai, o metalinių kniedžių dekoras suteiks rokeriškos drąsos užuominų.