Tikroji priežastis, kodėl B. Affleckas ir J. Lopez parduoda 60 mln. vertės namus

Nuotrauka
Alamy/ Vida Press nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklando gandai apie dainininkės Jennifer Lopez ir aktoriaus Beno Afflecko skyrybas. Visai neseniai paaiškėjo, jog pora parduoda beveik 60 mln. eurų vertės namus Beverli Hilse, o tai sukėlė dar daugiau kalbų. 

Vis dėlto J.Lopez artimas šaltinis teigė, kad namo pardavimas niekaip nesusijęs su tariamomis skyrybomis. Šaltinis paaiškino, kad būstas, į kurį pora persikraustė lygiai prieš metus, paprasčiausiai netinka nė vienam iš jų ilgesniam laikui, skelbia „ELLE USA“. 

Kaip teigiama, Benas šio namo nemėgsta, nes jis įsikūręs per toli nuo jo vaikų, o J.Lopez šis būstas yra tiesiog per didelis. 

Reklama

Prabangią vilą Jennifer ir Benas nusipirko po vestuvių. Name įrengta 12 miegamųjų, 24 vonios kambariai, 12 automobilių talpinantis garažas. 

J.Lopez praėjusį mėnesį atšaukė koncertinio turo gastroles. Dainininkė tuomet teigė, kad nori praleisti laiką su savo vaikais, šeima ir artimais draugais. 

„Man visiškai skauda širdį ir esu sugniuždyta dėl to, kad jus nuvyliau. Žinokite, kad nebūčiau to padariusi, jei nebūčiau jautusi, kad tai yra absoliučiai būtina. Pažadu, kad atsilyginsiu jums ir mes visi vėl būsime kartu. Labai jus visus myliu. Iki kito karto…“, – skelbė ji.