Praktiški patarimai, kaip derinti blizgučius prie vasariškos aprangos

Nuotrauka
Instagramas: matildadjerf, icones_mode, camilacoelho
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Blizgučiai madingi ištisus metus. Daug dėmesio jie sulaukia per gražiausias metų šventes, bet tokių pat liaupsių blizgučiai verti ir vasarą.

Pateikiame praktiškus patarimus, padėsiančius derinti blizgius apdarus ir atrodyti stilingai:

Kontrastas

Stiliaus specialistai rekomenduoja blizgius apdarus derinti su jiems kontrastingais. Pavyzdžiui, blizgantį sijoną galite vilkėti su vilnoniu megztiniu, blizgučiai taip pat gali būti derinami ir su sportine apranga. Svarbiausia – skoningumas.

Kaip dėvėti blizgučiais puoštus marškinėlius?

Džinsai ir puošni viršutinė aprangos dalis – seniai patikrinta formulė. Blizgią palaidinę galite derinti ir su kontrastingomis gatvės stiliaus kelnėmis su kišenėmis.

Reklama

Stilingos eilutės idėja – blizgi palaidinė, suderinta su „Adidas“ prekės ženklo sportinėmis kelnėmis ir smailiais aukštakulniais bateliais.

Blizgus sijonas ir marškiniai

Blizgantis sijonas – kone elegantiškiausias būdas į aprangą įnešti blizgesio. Blizgus sijonas, derinamas su kašmyro megztiniu ar baltais marškiniais yra puikus pasirinkimas darbui – žinoma, jeigu tokią aprangą leidžia darbinė aplinka.

Dar vienas patarimas dėl blizgių sijonų – apsvarstykite galimybę pasirinkti didesnį dydį. Pamatysite, kad šiek tiek per didelis puošnus sijonas ne tik gražiau atrodo, kai laisvai plevėsuoja, bet ir yra patogesnis.

Aksesuarai

Blizgučiais puošti bateliai ir rankinės jau seniai tapo būdu pagyvinti aprangos ansamblį, tačiau šiandien pasirinkimo galimybės peržengia ribas: galima rinktis blizgias plaukų sruogas, lankelius, puošnias kojines.

Svarbu nepamiršti – aprangoje rekomenduojama rinktis vieną blizgų drabužį ar aksesuarą.