„Yves Saint Laurent“ pristato „YSL Beauty Light Club“ podiumą, kuris naujai kartai iš naujo apibrėžia grožio ir klubų kultūrą

Nuotraukos
Pranešimo siuntėjų
Autorius
Pranešimas žiniasklaidai
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

„YSL Beauty“ – prekės ženklas, kuris yra laisvės ir ribų peržengimo sinonimas, – pristato naują ir gyvybingą prekės ženklo patirties podiumą „YSL Beauty Light Club“. Įkvėptas legendinių 70-ųjų ir 80-ųjų klubų scenų, šis naujoviškas „pop-up“ podiumas iš naujo perteikia įelektrintą to laikmečio energiją su šiuolaikiniu prieskoniu, kviesdamas makiažo entuziastus laužyti taisykles ir išreikšti savo individualumą drąsiais ir spalvingais įvaizdžiais.

Įtraukianti grožio patirtis

„YSL Beauty Light Club“ – tai ne tik makiažo „pop-up“, bet ir svaiginanti patirtis, leidžianti grožio mylėtojams tyrinėti geidžiamus prekės ženklo produktus, eksperimentuoti su drąsiais įvaizdžiais ir gauti kvalifikuotų makiažo meistrų patarimų:

Nemokama 10-ies minučių konsultacija: Podiumas kviečia į nemokamą konsultaciją, kurioje, padedami ekspertų, galite atrasti savo tobulą „YSL Beauty“ grožio variantą. Ši asmeninė konsultacija padės susipažinti su geriausiai parduodamais „Yves Saint Laurent“ produktais.

30-ies minučių asmeninė makiažo konsultacija: Įsigijus du „YSL Beauty“ produktus galite išbandyti viso veido makiažą, kurį specialiai jums sukurs „YSL Beauty“ meistras, naudodamas naujovišką prekės ženklo dirbtinio intelekto stilisto įrankį, kad išryškintų jūsų unikalius bruožus.

Išskirtiniai pasiūlymai: „YSL Beauty“ pirkiniai bus įpakuoti į prabangią nemokamą dovanų pakuotę, o kartu su pirkiniais gausite ir specialių dovanų (kol jų yra!).

Išskirtinis „Baltic Roadshow

Reklama

„YSL Beauty Light Club“ podiumas debiutuoja per išskirtinę partnerystę su „Douglas“ Baltijos regione. Šiuo metu podiumas grožio mylėtojus žavi „Douglas“ Vilniaus „Akropolyje“ iki liepos 4 d. Vėliau jis tęs savo kelionę į:

Liepos 6–27 dienomis: „Douglas“ Kauno „Akropolyje“
Liepos 29 – rugsėjo 9 dienomis: „Douglas“ Klaipėdos „Akropolyje“
Rugsėjo 11 – spalio 2 dienomis: „Douglas“ Vilniaus „Oze“

Užsisakykite savo išskirtinę YSL grožio patirtį

Ar esate pasirengę išlaisvinti savo vidinę šviesą ir patirti transformuojančią „Yves Saint Laurent“ grožio galią? Užtikrinti vietą sau „YSL Beauty Light Club“ lengva:

Užsisakykite internetu: Apsilankykite „Douglas“ registracijos platformoje ir pasirinkite pageidaujamą datą, laiką ir vietą asmeninei konsultacijai.

Apsilankykite parduotuvėje: Negalite sulaukti, kol galėsite tai išbandyti? Apsilankykite „YSL Beauty Light Club“ podiume bet kurioje iš dalyvaujančių „Douglas“ parduotuvių „Roadshow“ metu ir užsiregistruokite konsultacijai tiesiogiai su „YSL Beauty“ ekspertu.