Į „Schiaparelli“ šou atvykusi S. Blair nepaliko abejingų: puošėsi plaukų kasą imituojančiu kaklaraiščiu

Nuotrauka
BACKGRID/ Vida Press nuotr.
CLASSIC IAB | straipsnio pradžioje 970x250
Reklama

Į Paryžių šiuo metu plūsta mados gerbėjai iš įvairiausių pasaulio kampelių. Čia tradiciškai rengiama Paryžiaus aukštosios mados savaitė, kurios metu kūrėjai demonstruoja vienetinius, rankų darbo apdarus. 

Du kartus per metus vykstančios šventės nepraleidžia ir stiliui neabejingos garsenybės. Į mados namų kolekcijų pristatymus jos atvyksta pasipuošusios kruopščiai atrinktais apdarais. 

Reklama

Vis dėlto kai kurie garsūs žmonės demonstruoja išties išskirtinį įvaizdį. Štai, amerikiečių aktorė Selma Blair į „Schiaparelli“ kolekcijos pristatymą atvyko pasipuošusi padidinto dydžio smėliniu kelnių kostiumu su auksinėmis detalėmis, prie kurio derino klasikinius baltus marškinius ir išraiškingą rankinę. Moterys kūrė kiek nerūpestingą, bet kartu elegantišką įvaizdį.

Visgi visų akys krypo į aktorės kaklaraištį – jis atkartojo gelsvų plaukų kasą. Kaklaraiščio spalva sutapo su moters plaukų atspalviu.

Naujausioje, 2024 metų rudeniui ir žiemai skirtoje „Schiaparelli“ aukštosios mados kolekcijoje kaip visuomet netrūko išskirtinių apdarų siiuetų. Čia karaliavo itin ryškios spalvos, drapiruotės, blizgučiai.